فرمول موفقیت رو یاد بگیر

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. سایت فوق با کامل ترین و بروزترین طرح های توجیهی و کارآموزی پاسخگوی نیازهای شما عزیزان است، امیداست رضایت کامل شما تبلیغ ما باشد.

پرواز بسوي پروردگار يكتا 91 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 93

 

پرواز بسوي پروردگار يكتا

اعمال صالح- احكام-اخلاق-دعا

اي نام تو بهترين سرآغاز بي نام تو نامه كي كنم باز

از دعاهاي امام سجاد عليه السلام در حمد و سپاس خداي تعالي، سپاس خدايي را كه اوّل است و پيش از او اوّلي نبوده و آخر است و پس از او آخري نباشد. خدايي كه ديده هاي بينندگان از ديدنش ناتوانند و انديشه هاي وصف كنندگان از عهده وصفش بر نيايند رسول اكرم فرمودند مرا توانايي مدح و ثناي تو نيست، تو خود بايد ثنا گوي ذات اقدس خويش باشي، و سپاس خدايي را كه با آفرينش آسمان ها و زمين و آنچه در آنهاست و فرستادن كتابها و پيغمبران و ائمه معصومين علهيم السلام خويشتن را وجود، علم، قدرت و حكمتش را بما شناساند.

و شكر و سپاس از نعمت هاي خود را به ما الهام نمود.

چنان سپاسي كه با آن زندگي كنيم، بين كساني از خلقش كه او را سپاسگزارند، و با آن پيش افتيم بر هر كه به رضا و خشنودي پاداش او و عفو و گذشتش پيش افتاده سپاسي كه تاريكي هاي برزخ قبر را بر ما روشن سازد.

و سپاس خداي را كه به محمّد پيغمبرش صلي الله عليه و آله بر ما منّت نهاد منتّي كه امّتهاي گذشته و مردم پيش از ما از آن بي بهره بودند. و سپاس خداي را كه ائمه معصومين عليهم السلام را راهنمايان ما گردانيد تا به وسيله آنان به شهر علم رسيده خدا را بشناسيم.

احكام رساله امام خميني رحمه الله عليه

حديث سخنان گهربار مولاي متقيان حضرت علي عليه السلام

دعا از صحيفه سجاديه

ضمناً از درگاه پروردگار يكتا براي استاد ارجمند جناب آقاي اوزار كه احاديث را به ما تعليم دادند خيز دنيا و آخرت را مسئلت مي نمائيم.

تقديم به پيشگاه چهارده معصوم پاك و مؤمنين و مومنان بالاخص پدرم- مادرم و همسرم

گردآورنده معصومه علي اصغر

بسم الله الرحمن الرحيم

ما لطف پروردگار جهان و خالق يكتا در روز جمعه اول ماه رجب تولد مولانا امام محمد باقر عليه السلام زبان روزه با وضو و غسل روز جمعه رو به قبله شروع نمودم احاديثي را به نيت با قيات الصالحات انشاء الله تعالي الأحقر معصومه علي‌اصغر بنام خداييكه هم رحتمي عام دارد و هم رحمتي خاص به نيكان.

ستايش مر خدا را كه مالك و مدّبر همه عوالم است تنها تو را مي پرستيم و تنها از تو ياري مي طلبيم.

مسئله

مسلمان بايد به اصول دين يقين داشته باشد و در احكام دين يا مجتهد باشد كه بتواند احكام را از روي دليل بدست آورد. يا از مجتهد تقليد كند يعني به دستور او عمل نمايد. يا از را احتياط طوري به وظيفه خود عمل نمايد كه يقين كند تكليف خود را انجام داده.

حديث قال علي عليه السلام. من عرف نفسه فقد عرف ربه

خواهي كه خداي خويش را بشناسي قبل از همه ذات خويشتن را بشناس

پس هر كس به خلقت خود توجه كند و خود را بشناسد خداوند متعال را شناخته و ايمان آورده است.

دعا پروردگارا ما را به راه راست هدايت بفرما راه كسانيكه به آنها نعمت دادي نه غضب شده ها و گمراهان آمين يا رب العالمين.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file708_1193172_7112.zip53.1k