فرمول موفقیت رو یاد بگیر

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. سایت فوق با کامل ترین و بروزترین طرح های توجیهی و کارآموزی پاسخگوی نیازهای شما عزیزان است، امیداست رضایت کامل شما تبلیغ ما باشد.

کتاب دکوراسیون 87 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 77

 

فهرست مطالب

دکور: فضايى به ظاهر بزرگ

ريزه كارى هاى دكوراسيون

10 ايده براي دكوراسيون داخلي منزل

عجله نكنيد اول برنامه ريزى سپس خريد

چگونه خانه خود را تميز كنيم

ايده هاى بزرگ براى فضاهاى كوچك

دکور: دفتر كار خانگى

ايده اى متفاوت براى اتاق نشيمن

دكوراسيونى با طرح هاى مدرن

تغيير دكوراسيون با كمترين هزينه

رنگ در اتاق كودكان

نگاهی به چگونگی چیدمان اتاق جوانان

تزئین اتاق کودک

چطور اتاق خواب كودك را بچينيم؟

طرح زندگی: آشپزخانه هاى رنگين

دكوراسیون در اتاق انتظار

اتاق مناسب دانش آموز

مشكل آپارتمان هاى فسقلى

چه پوششى براى كف خانه مناسب تر است

دکوراسیون : كدام ابزار بهتر است

چطور كمد اتاق مان را ساماندهي كنيم؟

دكور خانه: شمعدانی آويز

تزئينات ميوه اى روى پارچه

لباس هاى فرزندتان را به درخت سيب بياويزيد

پرده هاى قاب دار

كوسن با طرح قلب

نكته هاى مفيد درباره پرده

تزئينات رنگين با روبان

طراحى دكوراسيون بر مبناى پارچه هاى طرح دار

. كوسن با چاپ دستی

نقش كشو در استفاده بهينه از فضا

گلدان هايى با نماى متفاوت

كفپوش پارچه اى

. قاب آينه اى كهنه نما

صندلى ها را نونوار كنيم

روكش هاى تزئينى براى پشتى و دسته هاى مبل

ديوارهاى راه راه

ديوارها را فراموش نكنيد

دو تكنيك بر روى يك قاب

خانه اى پر از نور طبيعى

چوب لباسى جيب دار

جايى براى خرد و ريزها

جاكفشى بدوزيم

تزئين هاى ساده و سريع براى كلاهك آباژور

به رادياتور هاى قديمى نماى مدرن ببخشيد

آينه و نقش آن در دكوراسيون

آموزش نظم با روش هاى متفاوت

چطور نورپردازي خوب در خانه داشته باشيم؟

دکور: فضايى به ظاهر بزرگ

هنگامى كه فضايى از وسعت كمى برخوردار بوده و صرفنظر از كارايى، به لحاظ ظاهرى نيز كوچك و دلگير به نظر مى رسد، به كارگيرى راهكارى بسيار ساده و كاربردى دكوراسيونى آن قدر مى تواند تاثيرگذار و مفيد فايده باشد، گويى كه ديوارها به عقب رانده شده و فضا به طور واقعى بزرگتر شده است. پيشنهادات ارائه شده در ذيل از آن جمله اند:

•••

رنگ

انتخاب رنگى مناسب براى فضاى مذكور از جمله مهمترين اقدامات براى وسيع تر كردن آن به لحاظ ظاهرى است. اين موضوع تنها به انتخاب رنگى براى ديوارها و سقف محدود نمى شود بلكه كفپوش انتخابى و همچنين رنگ لوازم دكوراسيونى و كاربردى موجود و يا مورد نظر براى فضا نيز از اهميت بسزايى برخوردارند زيرا در يك محيط، درست است كه ديوارها بيشترين و بزرگترين سطوح را تشكيل مى دهند ولى بخش زيادى از آنها با قرارگيرى لوازم در مقابلشان و همچنين نصب ديواركوب ها و تابلو ها پوشيده شده و در واقع اين وظيفه به عناصر دكوراسيونى يادشده منتقل مى شود. بنابراين براى پوشش ديوارها و سقف فضايى كوچك از يك رنگ روشن و يا لااقل از تناليته هاى مختلف همان رنگ بهره گيريد. به كارگيرى رنگ هاى تيره و به خصوص گرم،  ديوارها را نزديك تر به نظر مى رساند. اين موضوع در مورد پوشش كف نيز به همان ميزان حائز اهميت است. هرچه كفپوش انتخابى شما تيره تر باشد،  وسعت كف محيط كوچك تر به نظر مى آيد برعكس كفپوش هاى روشن و به خصوص صيقلى مانند سنگ و سراميك كه بازتابى از نور را نيز به همراه دارند، سبب بزرگتر جلوه دادن كف محيط مى شوند.

• طرح

علاوه بر رنگ، طرح نيز در اين جريان، نقش مهمى را عهده دار است. اين موضوع، از پوشش ديوارها و كف گرفته تا پارچه هاى مورد استفاده در لوازم دكوراسيونى مانند پرده، رومبلى، روتختى و غيره همگى را شامل مى شود. به طوركلى هرچه كاربرد طرح كمتر باشد، فضا از وسعت بيشترى به لحاظ ظاهرى برخوردار خواهد شد.

• نور

فضاهاى پرنور بزرگتر به نظر مى رسند بنابراين انجام هر اقدامى كه نور موجود در محيط را افزايش دهد در افزايش ظاهرى وسعت نيز كارساز خواهد بود. يكى از دلايل پيشنهاد به كاربردن رنگ هاى روشن براى سطوح نيز موضوع انعكاس نور بيشتر اين قبيل رنگ ها است. لذا اگر در فضاى مورد نظر پنجره اى داريد كه با پرده نسبتاً ضخيمى پوشيده شده است، پرده اى نازكتر را جايگزين كرده تا از حداكثر ميزان نور طبيعى بهره گيريد. در نورپردازى يك فضا با نور طبيعى و در نتيجه دستيابى به هدف مورد نظر يعنى بزرگتر جلوه كردن فضا، به جز دريافت حداكثر ميزان ممكن از نور خورشيد راه مهم ديگرى وجود ندارد ولى در نورپردازى توسط منابع غيرطبيعى، دست باز است. شما مى توانيد با انتخابى صحيح از لوازم نورپرداز، فضايى پرنور و نورپردازى هدفمند داشته باشيد. به عنوان مثال در يك فضا هرچه ديوارها روشن تر باشند، فاصله شان از يكديگر بيشتر نشان داده شده و فضا بزرگتر جلوه مى كند. اين كار نيز به راحتى با چراغ هاى هالوژنى امكان پذير است. اين روزها در اغلب خانه هاى نوساز بر روى سقف فضاهاى عمومى مانند اتاق نشيمن و پذيرايى حاشيه اى از سقف كاذب طراحى مى كنند كه داخل آن چراغ هاى هالوژن تعبيه شده است. بنابراين كافى است اين چراغ ها را به سمت ديوار هدايت كنيد. البته اين كار توسط هالوژن هاى ريلى نيز عملى است. در مبحث افزايش نور محيط چه حاصل از يك منبع طبيعى و چه منبع مصنوعى، آينه نقش بسزايى دارد. براى اين منظور آينه اى را در مقابل آن منبع نورزا بر روى ديوار نصب كرده و از بازتاب نور توسط آن، براى نورانى تر كردن فضا استفاده كنيد.

• ابعاد

هرچه در محيط از لوازم دكوراسيونى و كاربردى بزرگ و عظيم الجثه ترى استفاده كنيد بخش اعظمى از فضاى موجود با لوازم پر شده و هرچه فضاى خالى كمترى وجود داشته باشد، محيط كوچك تر به نظر مى رسد.

• خطوط افقى

ايجاد خطوط افقى بر روى يك و يا چند ديوار فضاى كوچك مورد نظر آن هم از طريق كاربرد عناصر دكوراسيونى، يكى از راه هاى افزايش وسعت آن ديوار و در نتيجه فضا خواهد شد. براى اين منظور روش هاى بسيارى وجود دارد:

۱- با چسباندن كاغذديوارى نوارى بر روى يك و يا دو ديوار مهم از يك فضا و يا ايجاد نوارى چاپى با استفاده از تكنيك استنسيل يا مهر ديوارهاى اصلى يك فضا را بزرگتر جلوه دهيد. البته توجه داشته باشيد كاربرد اين كاغذها بر روى كليه ديوارهاى فضا، محيطى بسته و محدود را سبب شده و فضا را از آنچه هست كمتر نشان مى دهد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file814_1193360_5356.zip928.9k